awplast

Závěsy tlumící hluk do průmyslu

  • Super User
  • all

Během posledních pár týdnů jsme poznali, že se ochladilo a mnoho lidí začalo vytápět sví obydlí a to není zrovna nejlevnější. Proto se šetří, zatepluje, vyměňuje a vše dělá proto, aby se teplo udrželo v domě. Jak je to ale s takovým logistickým centrem, kde musíme zvednout vrata a manipulovat se zbožím? Zcela jistě v hale vznikne průvan a teplo je pryč! Není tomu úplně tak, existují různá opatření jako například lamelové clony a o těch se dnes budeme bavit.

lamelové clony

Číst dál: Závěsy tlumící hluk do průmyslu

Stojany na plakáty jsou důležitou částí mašinérie stojící za reklamní lákavostí zákazníků v dnešní rychle orientované ekonomice. Zákazníci zahlídnou produkty či reklamu koutkem oka na pouhý zlomek vteřiny a ještě rychleji se rozhodují, zda si daný produkt koupí nebo ne. Tvorba plakátu, který bude designově připraven na to, aby zachytil pohled potenciálních zákazníků a polechtal jejich zvědavost je záležitost představivosti a umu. Nicméně je několik elementů, které vám pomohou rozhodnout se o tom, zda je daný stojan na plakáty to správné pro váš produkt či společnost.

stojan na plakáty expoint

Číst dál: Propagační mix – nezapomeňte na plakáty

Obecně rozlišujeme jen pár druhů čerpadel. Každé je samozřejmě jedinečné ve své funkci a také ve způsobu použití. Oběhovým čerpadlem určitě nebudeme nasávat septik a povrchové čerpadlo je téměř zbytečné, pokud chceme dostat vodu ze studni. Jaké čerpadlo je tedy vhodné pro Vaše požadované použití? Chcete třeba čerpat plast z oceánů?

čerpadla od Helíska

Číst dál: Druhy čerpadel – jaké si vybrat?

Dnes to bude pro všechny, kteří se rozhodují, zda pořídit nový vysokozdvižný vozík. Existuje celá řada výrobců, modelů a provedení, orientace je pro laika obtížná. Další možností je pořízení bazarového kousku, bohužel to má svá úskalí. O tom a mnohem víc se dočtete v tomto článku.

vysokozdvižné vozíky

Číst dál: Pro manipulaci s plasty je lepší použít vysokozdvižný vozík

Čistý vzduch je stále častěji výsadou průmyslových objektů. V tomto článku se budu zabývat důvody, proč je důležité dbát na kvalitní filtraci vzduchu. Prvně je důležité si uvědomit, jaké nebezpečí na nás číhá ve vzduchu. Pokud je teplota nízká je nebezpečí úměrně nižší, nicméně v případě oteplení prudce roste vlhkost, která podporuje růst plísní a jiných organismů, které lidskému zdraví příliš neprospívají. Při dlouhodobé expozici mohou způsobovat kožní vyrážky, alergie, nebo jiné dýchací obtíže.

průmyslová vzduchotechnika

Číst dál: Průmyslová filtrace vzduchu při opracování plastů

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.